.

.

Ајкула перка антена посебен автомобил радио aerials авто антена сигнал за Suzuki Alto

Ајкула перка антена посебен автомобил радио aerials авто антена сигнал за Suzuki Alto

евалуација:

DEN 475.20
Достапност
Производот е достапен


На дното дупка големина : 10x6.2 cm,pls направени сигурни дека вашата оригинална
антена база големина помалку од тоа,во спротивно,тоа не може да се инсталира.
Ве молиме купи Супер ајкула антена,тоа одговара поголема база.
Оваа ајкула се вклопи назад антена,не одговара пред антена.

Кон својствата

Тип На Објект:
Aerials
Објектот Висина:
6.3cm
Бренд Име:
DA
Име На Модел:
За Алто
Frequence Опсег:
FM
Објектот Ширина:
7.7cm
Модел Година:
сите
Автомобил Производител:
Suzuki
Специјални Функции:
радио антена
Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Објектот Должина:
16.9cm
Материјал Тип:
ABS,Пијано боја
Објектот Тежина:
0.13kg

Производи во категоријата