.

.

Нови принцеза деца џез Балет Фустан лирски Bailarina Balet роденден перформанси танц облечи цвет печатење

Нови принцеза деца џез Балет Фустан лирски Bailarina Balet роденден перформанси танц облечи цвет печатење

евалуација:

DEN 2213.00 -13 %
DEN 2544.00
Достапност
Производот е достапен


Опис на стоката :
1.Материјал : Lycra & 100% полиестер
2. Боја разлика може да се случи поради различни многу ткаенина.
3. Имаме дадено на мерење на табелата за да го следите, секоја облека orderred преку овој веб-сајт е врз основа на оваа шема.
4. Поради големината и намалување ќе се разликуваат etween брендови, ве молиме да користите нашата големина на топ листите, како општ водич. Ако сте меѓу големини и треба помош со избирање на големина, ве молиме контактирајте со сервисот.
Предмет : вклучува headflower, понекогаш headflower е различна од пик.
големина : XSC одговара за висина 90cm.
големина : SC одговара за висина 105cm.
големина : MC одговара за висина 120cm.
големина : LC одговара за висина 130cm.
големина : XLC одговара за висина 140cm.
големина : SA одговара за 150cm висина.
големина : М-р одговара за висина 160cm.
големина : LA одговара за 170cm висина.
големина : XLA одговара за висина 175cm.
Подолу е големината на табелата за единица : cm ДЕЦАТА и ВОЗРАСНИТЕ' Aliexpress големина XXS XS S M L XL XXL 3 XL 4 XL 5 XL 6 XL нашата големина XXSC XXS-Мали XSC X-Мали SC Мали IC Средно MC Медиум LC Големи XLC SA Мали МА Медиум ЛА Големи XLA Xlarge Биста 51-56 56-64 64-69 69-74 74-80 80-86 79-84 86-93 93-100 100-109 109-118 половината 47-50 50-55 55-58 58-62 62-66 66-71 56-61 62-69 69-78 76-84 84-95 Хип 51-57 57-62 62-67 67-74 74-81 81-91 79-85 86-93 93-100 100-109 109-121 Дебелина 81-90 90-100 100-111 111-121 121-131 131-142 135-142 145-152 152-161 161-169 169-179 Inseam 43 46 51 61 66 76 79 81 83 85 86 Подолу е големината на табелата за единица : инчен нашата големина XXSC XXS-Мали XSC X-Мали SC Мали IC Средно MC Медиум LC Големи SA Мали МА Медиум ЛА Големи XLA Xlarge Биста 20"-22" 22"-25" 25"-27" 27"-29" 29"-31.5" 31.5"-34" 34"-36.5" 36.5"-39.5" 39.5"-43" 43"-46.5" половината 18.5"-19.5" 19.5"-21.5" 21.4"-23" 23"-24.5" 24.5"-26" 26"-28" 24.5"-27" 27"-30" 30"-33" 33"-37.5" Хип 20"-22.5" 22.5"-24.5" 24.5"-26.5" 26.5"-29" 29"-32" 32"-36" 34"-36.5" 36.5"-39.5" 39.5"-43" 43"-47.5" Дебелина 32"-35.5" 35.5"-39.5" 39.5"-43.5" 43.5"-47.5" 47.5"-51.5" 51.5"-56" 58"-60" 60"-63.5" 63.5"-66.5" 66.5"-70.5" Inseam 17" 18" 20" 24" 26" 30" 32" 32.5" 33.5" 34"

Кон својствата

Големина:
XS, S, L, XL, XXL
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Полиестер
Бренд Име:
сјајна утро

Производи во категоријата