.

.

FEELDO 50pcs Автомобил 7443/7441/7444 LED Сијалица Светлина Машки Штекер Приклучок Адаптер Со 3-жица Продолжен Жица #CA1625

FEELDO 50pcs Автомобил 7443/7441/7444 LED Сијалица Светлина Машки Штекер Приклучок Адаптер Со 3-жица Продолжен

евалуација:

DEN 2087.00 -31 %
DEN 3024.00
Достапност
Производот е достапен


Тоа е најчесто се користат за возврат сигнал светла, сопирачките, светлата,опашка светла дење работи светла
retrofit како што се :
(1)Користење на постоечките подигнат со add-on светилки или LED (види ги сликите подолу)
(2)Резервни headlamp или опашка светилка конверзија
(3) LED пак сигнал retrofit
Карактеристики :
Тип : Машки Штекер Приклучок Адаптер Со Проширена Жица
Компатибилен со 7443/7441/7444 сокети
18 жица, високо ефикасни бакарни жици
Најлон приклучок(може да издржи до 1200 Фаренхајтови)
Тешка должност,Високо ефикасни,отпорни на Топлина,Никогаш не се топи

Кон својствата

Погоден За Ламбата:
Пред Се Претвори Сигнали
Бренд Име:
FEELDO
Другиот Дел Број:
-
Производителот Дел Број:
-
Специјални Функции:
-
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
0.008

Производи во категоријата