.

.

Стоматолошки Стол Пети Покрие Единица Мат Перница Нога Подлога Dustproof Заштитник Клиника 1Pcs За Продажба

Стоматолошки Стол Пети Покрие Единица Мат Перница Нога Подлога Dustproof Заштитник Клиника 1Pcs За Продажба

евалуација:

DEN 613.00 -6 %
DEN 652.32
Достапност
Производот е достапен

комбо комбо комбо
1 Pc на Стоматолошки Стол Единица Мат Перница Нога Подлога Dustproof Покрие Пластични Заштитник СОСЕМА НОВ, Висок Квалитет! Нови директно од Фабрика! Материјал : Висок Квалитет на многу мека пластика, лесен за чистење. Тоа е погоден за повеќето стандардни стоматолошки стол.
пакување листа : 1 Pc

Кон својствата

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Состојка:
Пластични
Големина:
Large
Број На Модел На:
Нога Dustproof Покрие Заштитник
НЕТО-WT.:
210g

Производи во категоријата