.

.

Лице Продавница Нерѓосувачки Челик Таи Чи Фан Kungfu Онлајн Љубител На Боречки Уметност Фан Железо Вентилатор ( Ву Збор )

Лице Продавница Нерѓосувачки Челик Таи Чи Фан Kungfu Онлајн Љубител На Боречки Уметност Фан Железо Вентилатор

евалуација:

DEN 1775.52
Достапност
Производот е достапен


1.Ние сме сите видови taichi banboo фанови & нерѓосувачки челик фанови да се избере, Добредојдени да се купи и трговија на големо нив.
2. Имаме левата рака фан,десната рака фан,двојно фан страна.
3.Обично,на taichi фан е 34cm долго. ако сакате 37cm долго,ве молиме контактирајте со мене.
4.ние може да се направи на навивачите според вашата потреба ( приватни прилагоди)
Љубител е за 32 cm долги, тежи 0.35 kg(нерѓосувачки)
Име на производот : не ' рѓосувачки челик боречки вештини фан
Материјал : не ' рѓосувачки челик (достапно магнет)
објасни средината рамка на увезените напредни пластика и рафинирани, две
На фан страна е направен од нерѓосувачки челик, љубител е за 32 cm долги, тежи 0.35 кг.Различни бои да се избере.

Кон својствата

Бренд Име:
Kun Мајстор
Боречка Вештина Стил:
кунг фу

Производи во категоријата