.

.

1PCS Божиќ Капи Navidad Украси Возрасни&Деца Божиќ Капи Chiristmas Партија Материјали 2017 Божиќ Декорации За Домот

1PCS Божиќ Капи Navidad Украси Возрасни&Деца Божиќ Капи Chiristmas Партија Материјали 2017 Божиќ Декорации За

евалуација:

DEN 95.52
Достапност
Производот е достапен


Материјал : Висок квалитет flannelette Боја : Црвена со Бела Големина : Околу 30 CM x 40 CM Количина : 1 PCS Погоден : 2017 Божиќ Украси За Возрасни и Деца Божиќ Капи Производ : 100% Сите Нови,Високо квалитетни Пакетот вклучува : 1 BUC Капи
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро
со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета за
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање и
вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите
компоненти и додатоци се вклучени.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што не можеме да
на задоволително ниво решавање на вашите проблеми.

Кон својствата

Број На Модел На:
CPOO870
Материјал:
Платно
Употреба:
Возрасни
is_customized:
Yes
боја:
Црвено Со Бело
Големина:
About 30CM x 40CM
Количина:
1pcs
погоден:
2017 Божиќ Украси За Возрасни и Деца Божиќ Капи
Производот:
100% Сите Нови,Високо квалитетни
Потекло:
Кина

Производи во категоријата