.

.

Rarelock Комбинација Безбедносни Брави Светла Хром, Цинк Легура Лозинка Кодирана Брава За Кутија Кабинет Cerradura јас

Rarelock Комбинација Безбедносни Брави Светла Хром, Цинк Легура Лозинка Кодирана Брава За Кутија Кабинет Cerradura

евалуација:

DEN 342.00 -49 %
DEN 671.04
Достапност
Производот е достапен


Име : Rarelock Комбинација Безбедносни Брави Светла Хром, Цинк Легура Лозинка Кодирана Брава За Кутија Кабинет Cerradura
Предмет : JA17-1
Заклучување Тип : Комбинација Кабинет Заклучување или Заклучување на Вратата
Key Type : Keyless
Материјал : Цинк Легура
Заврши : Светла Хром
Кратенка : 3 Група Код (0-9)
Големина(Должина*Ширина) : 42mm*42mm
Нето Тежина : 131g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 160g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Додатоци :
Орев*1 PCS Материјали : Челик, Заврши : Цинк
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.
Специјалност :
1, со Висок квалитет и сигурност;
2, Заклучување на професионална производителот;
3, 3 Цифра Комбинација Заклучување;
4, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.
Истиот производ, различни бои :
1. Црна*1pcs
2. Светла Chome*1pcs
Истиот производ, купува на големо :
1. Црна*5pcs
2. Светла Хром*5pcs
Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени.
1. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика. Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Ве молиме да го потврдите вашето информации(име и презиме, поштенски код, телефонски број, итн.) повторно пред купување.
2. Ако не се добие објектот додека времето за испорака е крај, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се прошири и на испорака за заштита на датум веднаш.
3. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рок од 59 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Русија или Јужна Америка Земји .
4. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рамките на 79 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Бразил .
5. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел.
6. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Комуникацијата е Најдобар Начин да се решат проблемите.

Кон својствата

Големина:
42mm*42mm
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот
Број На Модел На:
JA17-1
DIY Материјали:
Металугрија

Производи во категоријата