.

.

Новиот Дизајн корејски Мода Шамија Тока Додатоци Brooch Едноставна Три Квадратни Кристал Shawl Тока за Жени

Новиот Дизајн корејски Мода Шамија Тока Додатоци Brooch Едноставна Три Квадратни Кристал Shawl Тока за Жени

евалуација:

DEN 48.00 -28 %
DEN 66.24
Достапност
Производот е достапен


Новиот дизајн корејски мода шамија тока додатоци едноставна три прстен квадратен кристал shawl тока прстен за жените големина : 1.8 cm
За Производи Квалитет гарантиран - Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката. Фотографии Белешки - Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува. Големина на Белешки - големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод. Накит одржување - Pls прочитате накит заштита знаци picuture над внимателно. Како да се купат Чекор 1. Пребарувате на стока за webiste. Чекор 2. Одберете заинтересирани стока и да го Додадете во Кошничката. Чекор 3. Кликнете продолжи за шопинг. Чекор 4. Приказ на шопинг количка и ги проверите сите ставки. Чекор 5. Кликнете на купи сега и да изберете превозот метод. Чекор 6. Потврда на плаќањето и заврши плаќање. За Плаќање во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро Дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. За Испорака Ние ќе брод на сите нарачки во рок од 48 часа,сите стоки во нашата продавница е бесплатен превозот од пост воздух mail. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.ние ќе направиме се најдобро за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
F0093
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
itenice
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Производи во категоријата