.

.

Misaya 1 парче Црн Вез Мрежа Organza Guipure Чипка Јака Ткаенина DIY Флорални Деколте Чипка Шиење Додатоци Applique

Misaya 1 парче Црн Вез Мрежа Organza Guipure Чипка Јака Ткаенина DIY Флорални Деколте Чипка Шиење Додатоци Applique

евалуација:

DEN 80.00 -15 %
DEN 94.56
Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на ourshop уживаат во шопинг!
Misaya 1 парче Црн Вез Мрежа Organza Guipure Чипка Јака Ткаенина DIY Флорални Деколте Чипка Шиење Додатоци Applique
Опис На Производот :
1)Материјал : 100% полиестер
2). Димензии : должина 40cm x ширина 18cm
3)1lot = 1 компјутер
Забележи : Не се висока температура пеглање,ако укината ве молиме да користите ниска температура за пеглање.

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
FWWCL014
Декорација:
Чипка
Ширина:
40cm
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Misaya
Материјал:
100% Полиестер

Производи во категоријата