.

.

Висок Квалитет на Африкански Organza Sequin чипка ткаенина Топла Продажба Швајцарската Памук Двојно Organza Рака Намали OLP-16

Висок Квалитет на Африкански Organza Sequin чипка ткаенина Топла Продажба Швајцарската Памук Двојно Organza

евалуација:

DEN 5328.00 -25 %
DEN 7104.00
Достапност
Производот е достапен


Висок Квалитет на Африкански Organza Sequin чипка ткаенина Топла Продажба Швајцарската Памук 100% Двојно Organza Рака Намали OLP-16
1.Позадина : памук и полиестер
2.Ширина : 51"~52" ширина
3.Пакување : 5 y или 15 y пакување
4.Време на испорака : 3~5 работни дена од DHL, EMS, UPS-от
5.Минимална цел : 150 метри на секоја боја.
6.Плаќање : Запад union, Money gram, T/T
Ние снабдување со висок квалитет на Африканската laces, француски laces, vevelt laces, швајцарската voile laces, handcut voile laces, organza laces и др. Голема количина на свежа акции се снабдува секој месец да се исполнат и на веледрогеријата и мало цел барања. Можеме да го прифатиме за да се направи прилагодено дизајн.
Производи покаже :
Убавината покаже :
Плаќање :
Т/T,Wester Union,Money Gram, Paypal се исто така прифатливо.
Ќе треба да завршите вашето плаќање во рок од 3 дена откако ќе конкурираат на објектот,предизвика акции менуваат брзо.
Ние имаме многу дизајни за вашиот референца, pls слободно контактирајте со нас за повеќе дизајни.Ние ќе се вратам на вас во рамките на 24hours.
Повеќето од нашите клиенти зборуваат многу за нашите производи и да имаме доверба во квалитетот на нашите производи. Ако за жал ќе се најдат предмети да се купи незадоволни, ве молиме обидете се да не контактирате во прв пат, и ние ве уверам дека ние ќе се најде најдобар начин да се направи тоа за вас.
Превозот :
Превозот е потполно бесплатно .
Ние ќе процесот на нарачка во рок од 2-3 дена после потврда на плаќањето, обично ќе мора во рок од 7-15 работни дена, што зависи од вашата дестинација,ќе ви обезбеди следење на информации,обично можете да ги проверите информациите за 2 дена откако ќе ви испратиме следење на број.
Продажба-по Услуга :
Ние нудиме инстант 3 дена политика на враќање,ако стока имаат било каква штета,ве молиме ни e-mail на слики,ќе испрати нов сет веднаш штом ќе може да.Ако стоката не е задоволен,да ја прифатиме наплата или да го промените,но стоката треба да се чува во оригиналното пакување не се користи,превозот и ракувањето цена да не се враќа.
Повеќе производи pls ја посетите веб страната :

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Sequins
Функција:
Еко-Пријателски,Еластичен
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
51/52
Број На Модел На:
OLP-16
Материјал:
Полиестер /Памук
Ткаенина Тип:
вез чипка
Употреба:
крпа, униформа, партија, свадба, се облекуваат
Пакет:
5 метри по торба
Трговија на големо MOQ:
150 метри
испорака:
DHL, UPS-ОТ, FEDEX
време на испорака:
3-5 дена
начин на плаќање:
западниот, пари грам, банката transf
Дизајн број:
OLP-16

Производи во категоријата