.

.

ЦЕВКА ЧИСТЕЊЕ ЖИЦА ЧЕТКИ од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЧЕТКА ЦЕВКА ЧИСТЕЊЕ 40cm

ЦЕВКА ЧИСТЕЊЕ ЖИЦА ЧЕТКИ од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЧЕТКА ЦЕВКА ЧИСТЕЊЕ 40cm

евалуација:

DEN 143.52
Достапност
Производот е достапен

Четка Одлична за чистење на нечистотија, масло, и ' рѓа од утробата на цевки, цевки, drilled дупки и пиштоли. 'Рѓа-доказ нерѓосувачки челик влакната се дизајнирани да се справи со тешки дамки. Се справи со должина : 23cm Дијаметар : 1.5 cm Флексибилни рачка, јамка обезбедува удобен зафат Пакување : 1*Четка

Кон својствата

Тип:
Риба
Материјал:
влакна

Производи во категоријата