.

.

Бесплатни Shippin Готвач Кошница,од не ' Рѓосувачки Челик Свитлива Пареа Исплакнете Вирус Фрај Кошница Цедилка Нето Кујната Готвење Алатка за Пржена Храна

Бесплатни Shippin Готвач Кошница,од не ' Рѓосувачки Челик Свитлива Пареа Исплакнете Вирус Фрај Кошница Цедилка

евалуација:

DEN 264.00 -45 %
DEN 479.52
Достапност
Производот е достапен

Екипа од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик, electrolytic полирање на површината, издржлива и корисна, како светла како огледало, ' рѓа и нарушување отпорни. Употребата на микро-точка отпор заварување и лесна заварување технологија, производ моменти-слободен лемење, без заварување повреда, нема рабови, без пролевање, се безбедни за употреба. Мрежа дизајн на навлегување на вода или на пареа за да обезбеди средства за чистење и стерилизација. Може да се користи за чување на овошје и овошје, тоа исто така може да се користи за да се фрај компир, пилешко и други пржена храна. Одличен помошник за кујна. Лесен за чистење : Само треба да се исчисти со вода и детергент, а потоа исушете го со крпи

Кон својствата

Тип:
Colanders & Strainers
Функција:
Порибено
сертификација:
ФДУ
Број На Модел На:
околу 20 cm
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SIBAOLU

Производи во категоријата