.

.

Сребрена Боја ABS Голема Бисер Ѓердани Chokers Изјава Накит Жени/Collares Де Perlas/Гранд Колиер Де Perles/Joyeria

Сребрена Боја ABS Голема Бисер Ѓердани Chokers Изјава Накит Жени/Collares Де Perlas/Гранд Колиер Де Perles/Joyeria

евалуација:

DEN 1009.00 -22 %
DEN 1294.08
Достапност
Производот е достапен


Lenght : за 45см.
Материјал : Симулирани Бисер,од легиран.
Тежина : околу 110 g.
Вид Потсетник :
Почитувани клиенти, добредојдовте на нашата продавница.Ние секогаш ги следат прв клиент, квалитет на првиот принцип на услуга на нашите клиенти, ве молиме да бидат како sured купување во нашата продавница. Ако имате било какви прашања, ве молам дозволете ми да знам, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Ве молиме не го линкот за да ја отворите спор или лошо повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сè како добро што е можно.Ви благодариме и да уживате во вашата шопинг!
За акции :
Бидејќи имаме голем број на jewelryes, може да постојат некои производи надвор од акциите, предизвика непријатности, се надевам дека ќе може да го разбере! Ние ќе го зајакне инвентар за управување, за да ви обезбедиме подобра услуга.
Големина или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Нормално, со мали разлики во големината на мерење се дозволени. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Испорака :
Кога ќе се направи ред, Сите Објекти ќе биде предаден во рок од 7 работни дена (со исклучок на викенд и јавни празници).откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Aliexpress.
Ние сме превозот сите на нашите предмети на светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/Epacket.
Превозот Начин
Време Пристигнување
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
20-60 работни дена
Epacket
15-20 работни дена
Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок" со ниска вредност.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и пет ѕвездички повратни информации.
Ако не сте задоволни со нашата служба или има било каков проблем, ве молам дозволете ми да знам пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот веднаш, ви благодарам многу!!!
Maintance :
Мерка :

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
За.
Број На Модел На:
CAE3300001-12
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Бренд Име:
CNANIYA
Функција:
накит
Item1:
colliers perle перка/bijoux колиер perle femme/буци бисер ѓердани
Item2:
познатиот бренд за накит/colier femmes/colar perola/joias де marca famosa
item3:
collane дона/gargantilla/јака/nacklace/kolyeyi/neclace/chocker
item4:
kolye/collana/ketting/шарм/шарм/став/бисер накит/жени halskette
Item6:
јака perlas/kettingen жени/колиер perles blanches/neckless жени
Item7:
joyeria де plata/накит/collares mujer/colier femmes/bijouterie
Тип:
juwelen/bizuteria/schmuck/joyeria marcas famosas/colar gargantilha

Производи во категоријата