.

.

2017 Нови Доаѓањето на Зимата е Топло Мода Жените Faux Крзно Вест Faux Крзнено Палто Фокс Крзно Долго Вест Colete Feminino плус големина 3XL 4XL

2017 Нови Доаѓањето на Зимата е Топло Мода Жените Faux Крзно Вест Faux Крзнено Палто Фокс Крзно Долго Вест Colete

евалуација:

DEN 1689.00 -12 %
DEN 1919.52
Достапност
Производот е достапен


Нови Пристигнување 2017 Зима И Топло Fsahion Жените Faux Крзно Вест Faux Крзнено Палто Фокс Крзно Вест Colete Feminino
ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА(cm) S : Биста 88 CM Должина 75СМ M : Биста 92 CM Должина 75СМ L : Биста 96 CM Должина 75СМ XL : Биста 100 CM Должина 75СМ XXL : Биста 104 CM Должина 75СМ вистинската слика покажува подолу

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Тип:
Без Ракави Вест
Јака:
О Деколте
Стил:
High Street
Број На Модел На:
жените faux крзно
Стил:
Моден Тенок Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Крзно,Fox Крзно
Облека Должина:
Долго
Затворање Тип:
Отворете Бод
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој

Производи во категоријата