.

.

4 ПАРЧИЊА/многу Симпатична Цртан филм Мачка Гел Пенкало Kawaii Канцелариски Пенкала Материјал Escolar Канцеларија Училиште Материјали

4 ПАРЧИЊА/многу Симпатична Цртан филм Мачка Гел Пенкало Kawaii Канцелариски Пенкала Материјал Escolar Канцеларија

евалуација:

DEN 88.00 -5 %
DEN 93.12
Достапност
Производот е достапен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 4 ПАРЧИЊА/многу Симпатична Цртан филм Мачка Гел Пенкало Kawaii Канцелариски Пенкала Материјал Escolar Канцеларија Училиште Материјали
Материјал : Пластика
Димензии : Должина 17.3 cm
Мастило боја : Црна
Пишување точка : 0.5 mm
Боја : Испрати по случаен избор
Пакетот вклучува : 4 ПАРЧИЊА Гел пенкало
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Канцеларија
Магацин

Кон својствата

Тип:
гел пенкало
Број На Модел На:
1
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
XueSheng
Материјал:
Пластични
Име:
перо
Име 1:
гел пенкало
Име 2:
мачка гел пенкало

Производи во категоријата