.

.

година Гроздобер Балет Секси девојка Слика ретро филмски постер на ѕид налепница на печатење боја кафе дневна соба постери 42x30cm ZJP-M092

година Гроздобер Балет Секси девојка Слика ретро филмски постер на ѕид налепница на печатење боја кафе дневна

евалуација:

DEN 92.64
Достапност
Производот е достапен


Главната Слика
Големина : 30x42 cm
Ние го нарекуваме овој ѕид налепница како гроздобер kraft постер хартија или
ретро ѕид уметнички занаети, сликарство, можете да се држи до кафе бар, паб дома дневна соба.
Тоа е многу класичен дома декор изјави, Тоа може да се направи вашиот декор дури и подобро
Пакет
ние ќе пакет на вашите производи, многу внимателно за да бидете сигурни дека предметите пристигна во вашето место, без било каква штета
здраво пријател, ако треба масовно нарачате ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за нас .ние ќе ги испратите сите на сликите за да можете да изберете и да ви даде најниска цена можеме да ви благодариме!!!

Кон својствата

Големина:
42x30cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Стил:
Класичен
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
ZJP-M092
Бренд Име:
WEROUTE
Вид:
kraft постер хартија
Стил:
гроздобер постер
Материјал:
Kraft Хартија
имот:
ретро ѕид дома декорација
Содржина:
Филм Славна Личност
Шема:
ѕидот уметнички занаети налепница
Користењето на просториите:
дома бар, кафуле, паб Ресторан, Кино
Тип:
wallpaper

Производи во категоријата