.

.

LED Tach/Час Метар термометар температура метар за бензин морски outboard paramotor тример cultivator tiller РЛ-HM035LT

LED Tach/Час Метар термометар температура метар за бензин морски outboard paramotor тример cultivator tiller

евалуација:

DEN 2181.00 -35 %
DEN 3355.20
Достапност
Производот е достапен

Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД, ние ќе бидат високо ценети. Во светот Превозот(Освен некои земји).Тоа има патент и во Кина. Попуст продажни промоции ќе се одржи нерегуларни на платформа. Ние го прифатат плаќање преку Alipay. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба. Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
За Повратни Информации
1. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Доколку купите повеќе од едно парче во исто време, можете да изберете соодветен производ линк или контактирајте со нашиот Сервисен Центар.
Runleader се горди да го претстави новиот РЛ-HM035 LT ПРЕДВОДЕНА од TEMP СЕНЗОР Мултифункционален Дигитален Temp Tach/Час метар. Ако ви требаат информации во однапред или да ве потсетам на тој ден, за промотивни активности, ве молиме да ни остават порака.
За Гаранција
1.
За Враќање и Наплата
1. Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот до 8 цилиндри.
Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ , снимањето делумно трчање време за РАБОТА , одржување тајмерот може да се постави слободно да 0-200 часа SVC , итн. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за задоволството на клиентите. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти.
За Плаќање
1. Ние ќе ве информираме во периодот на промотивни активности. Попуст ќе биде даден многу наскоро.
Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро. или, можете да изберете да имате замена. ВРТЕЖИ во минута , како и поставување на overspeed предупредување функција, ВРТЕЖИ во минута освежете го оценувате 0. Ние ќе ги пратите на испорака информации и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако сте трговец, можете да ни испратите порака или контактирајте со нашиот Сервисен Центар, добра цена и нови производи предлози ќе бидат дадени. Можете да додадете нашата продавница за Моите Омилени Продавници. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми,ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Можете да го купите директно со кликнување на платформа. Даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.

Кон својствата

Бренд Име:
runleader
Објектот Висина:
1.8cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
3.5cm
Специјални Функции:
Одржување и замена на масло потсетник услуга
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
РЛ-HM035LT
Објектот Тежина:
108g
Објектот Должина:
6.7cm

Производи во категоријата