.

.

Дрвени Образовни Магија Калеидоскоп Бебе Дете Децата Учење Загатка Играчка

Дрвени Образовни Магија Калеидоскоп Бебе Дете Децата Учење Загатка Играчка

евалуација:

DEN 69.00 -24 %
DEN 91.20
Достапност
Производот е достапен


Дрвени Образовни Магија Калеидоскоп Бебе Дете Децата Учење Загатка Играчка
материјал : дрво
тема : образование стил : Магијата Калеидоскоп боја : прикажува како Големина на слика : 5*5.5 cm внимание : ние испрати за произволен пакет : 1 buc Случаен боја се Обрне внимание на оваа 1.Ве молиме бидете сигурни да напишете ја вашата точна адреса, Поштенски код, телефонски број,во Спротивно не можат да ја пратите пратката 2.Ако не ја прими пратката, можеби парцела во вашата локална поштата, можете да потрае до тоа, бидејќи некои места не се испратени! 3.некои производи насловот е напишан 6pcs или 8pcs, но ако постои еден само може да се купи опции, ако сте го купиле само што добив еден, тоа е невозможно да се добие 6pcs или 8pcs,бидејќи цената не е иста, ве молиме бидете сигурни да се види јасно пред да го купат, бидејќи бројот на насловот не е еднаков на бројот на купувачите 4.Ако купувате 100pcs,ве молиме контактирајте со нас за да го промените цена,имаме попуст до вас . Paymet и наплата 1.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа,откако е завршена,ние ќе ги испрати на парцела, како е можно поскоро. 2.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор , тоа треба трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. За превозот 1. Сите парцели ќе бидат испратени по вашата нарачка во рок од 4 дена , и тие ќе бидат сите следат. 2. По парцела испратени надвор, тоа ќе стане неконтролирано. Ние го цениме можете да трпение да чекаат за пратката,и ние се Процени времето за испорака е 15-35 дена за повеќето земји (освен за Бразил) 3. Ние не сме одговорни за било данокот, ДДВ и на обичаите на купувачот земјата. 4. Ако не ја прими пратката во рок од 50 ден, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе поднесе барање со превозот агент.Доколку во текот на 60 дена (од 90 дена за Бразил) вие не ја прими пратката, ние ќе издаде целосна наплата за вас. Повратни информации 1.ние зависи од вашето задоволство како нашата успешна,затоа,вашата повратна информација е дефинитивно важно за нас. 2.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да оставите позитивен фидбек,и нашите автоматски повратни информации систем веднаш ќе ве остават позитивен фидбек, како и. 3.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или други, ве молиме dodn двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро,Молам немојте веднаш да поднесе спор, бидејќи ние сме пријателски! 4.Ви посакуваме среќен шопинг

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Дрвени Образовни Магија
Бренд Име:
SQHOHO
Возраст Опсег:
8-11 Години,13-24 Месеци,5-7 Години,0-12 Месеци,Grownups,2-4 Години
боја:
multicolor
Материјал:
Дрво
Предупредување:
Никој

Производи во категоријата