.

.

Свадба позадина книга светлина Приказ рефлектори мали центарот на вниманието доаѓа со батеријата безжичен пренослив моќ складирање SD18

Свадба позадина книга светлина Приказ рефлектори мали центарот на вниманието доаѓа со батеријата безжичен пренослив

евалуација:

DEN 887.52
Достапност
Производот е достапен


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Да драги мои клиентите.
Опис :
(1) димензии : должина 4.3 cm дијаметар 6.8 cm
(2) материјал : Железо
(3) боја : како што е прикажано во слика
(4) фотоелектрически монистра : LED (вклучени)
(5) напон : 90v-260v ние ќе се базира на вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот магазин.
Ние брод на сите делови на светот, ако не сте во превозот листа, ве молиме контактирајте со нас прв,
Товарни и време можат да бидат различни.

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, бела светлина, Црвена, Жолта, топла светлина
Тип На Објект:
Книгата Светла
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
WINZSC
Е Батерии Вклучени:
Yes
Гаранција:
rr1
Број На Модел На:
170914
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Карактеристики:
419071
сертификација:
CCC
Wattage:
1W-3W
Тип На Објект:
Книгата Светла

Производи во категоријата