.

.

10pcs Оригинални Нови USB Micro за Samsung W2013 Микро USB Полнење Полнење Конектори Plug Клупа Порта

10pcs Оригинални Нови USB Micro за Samsung W2013 Микро USB Полнење Полнење Конектори Plug Клупа Порта

евалуација:

DEN 453.00 -18 %
DEN 552.00
Достапност
Производот е достапен

мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот на вашата нарачка.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Гаранција И Наплата
1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Кон својствата

Број На Модел На:
микро usb приклучок
is_customized:
Yes
Пол:
Женски
микро usb приклучок:
Micro usb Конектор
Производи Статус:
Акции
Тип:
USB Кабли
Бесплатен превозот :
со следење на број
Примена:
За Samsung W2013
Packect Контакт:
10pcs
Модел:
оригинални нови

Производи во категоријата