.

.

300pcs 5.5 x 2.1 mm Машки DC Моќ Конектор Џек Plug Конектори Терминали Адаптер За видео надзор Камера 5050 LED Лента Осветлување

300pcs 5.5 x 2.1 mm Машки DC Моќ Конектор Џек Plug Конектори Терминали Адаптер За видео надзор Камера 5050 LED

евалуација:

DEN 3504.00
Достапност
Производот е достапен

Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги.
Известување
Сите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница. Ако сакате да се плати за цел со другите плаќање ве молиме слободно контактирајте со нас!
Позитивни повратни информации ќе бидат оставени откако ќе се потврди на редот! И ви благодарам за вашите позитивни коментари и повратни информации. Иновации, истражување и развој обезбеди најдобрите враќа за нашите клиенти, додека во исто време обезбедување на инспирација за нашиот понатамошен развој. Кина пост воздух mail време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20-50 работни дена. Нормално сите нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена од денот на исплата или датумот на e Check се брише. Но дефинитивно производот форма е исто како слика. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Експрес испорака времето зависи дестинација и други фактори; тоа може да трае до 3-15 работни дена. Како што се, ние исто така се обидуваме се потрудиме да се избегне било неутрален или негативен фидбек предизвикани од било невнимание или недоразбирање. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна. Важно давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Самите фабрика и некои нашите соработка фабрики бидете сигурни дека можеме да понудиме добар OEM/ODM услуга за нашите клиенти кои сакаат прилагодено производи со себе дизајн или бренд. Ве молиме потврдете го детални информации за достава на фактурата.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Основана во 2010 година,Што е понуден клиенти удобен начин да се продавница за широк избор на производи по атрактивни цени преку интернет веб-сајтови. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Така е и со богато искуство и знаење, ние нудиме конкурентни и сигурен сервис за промовирање на бренд слика, која во-пак има големо влијание врз целата индустрија.Телефонски Број се препорачува за повеќе точна испорака. Овие полначи се на купувачот одговорност.
Објектот Карактеристики : 100% сосема нов DC моќ конектор надворешен дијаметар : 5. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака)друштво или кога ќе ги собереш на објектот до. Ние веќе нека производ во боја имаат тенденција да вистинската колку што е можно, меѓутоа, бидејќи на мониторот боја грешка има повеќе или помалку, има малку различни.
"Секогаш Delighting,Победи-да-Win" е нашите ветувања и мисија. Ве молиме оставете ни го вашето EORI / ДДВ / RFC број ако имате кога ќе избор Изразат начин, тоа побарано од страна на превозот на компанијата .

Кон својствата

Број На Модел На:
DC Моќност Конектори
Излез Тип На:
DC
врска:
Приклучок Во
Излезен Интерфејс:
5.5 мм*2.1 mm
Is_customized:
Yes
Примена:
Системи за видео надзор, LED Осветлување
Објектот Карактеристики :
женски dc моќ конектор
SKU:
dcc0023300

Производи во категоријата