.

.

cltgxdd 10pcs/многу Микро USB 2.0 приклучок женски телефон опашка полнење порта моќ џек конектор се користи за Mi 1

cltgxdd 10pcs/многу Микро USB 2.0 приклучок женски телефон опашка полнење порта моќ џек конектор се користи за

евалуација:

DEN 25.00 -20 %
DEN 31.20
Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте на нашата продавница!
Среќна нова година! ^_^ Вашата нарачка денеска ќе се испрати во 2-3 работен ден,ви благодарам. Испраќање од страна на " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", која е само песна информации во Кина , нема информации за песната во вашата земја. Откако го изберат, pls на чекање за тоа трпеливо! Ви благодариме!

Кон својствата

Број На Модел На:
за Mi 1
Бренд Име:
cltgxdd

Производи во категоријата