.

.

Нови пристигнување 1 парче 100CM долго перики бран мали кадрава долго перика коса дрво за 1/3 1/4 1/6 BJD DIY кукли коса

Нови пристигнување 1 парче 100CM долго перики бран мали кадрава долго перика коса дрво за 1/3 1/4 1/6 BJD DIY

евалуација:

DEN 90.00 -45 %
DEN 163.20
Достапност
Производот е достапен


Читање пред да нарачате :
Големина : 1.2 см*100cm,
Одговараат за 1/3 1/4 bjd кукла
можете да изберете било која боја ви се допаѓа, или јас ќе испрати случаен избор.
Ако имате било какво барање, ве молиме оставете ми порака.
DIY КУКЛА ЗА ВАШИОТ РЕФЕРЕНЦА

Кон својствата

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Димензии:
15*100cm
Форма:
1/4
Тип:
Дериватни Производ
BJD/SD Атрибут:
Перика
Пластични Тип:
ПВЦ
Број На Модел На:
перика 012
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Предупредување:
за кукла употреба
Материјал:
Пластични

Производи во категоријата