.

.

Висока Брзина Супер Дербито Виткање Лов на Зглобот Прашка Shot за надворешна лов играчка

Висока Брзина Супер Дербито Виткање Лов на Зглобот Прашка Shot за надворешна лов играчка

евалуација:

DEN 287.52
Достапност
Производот е достапен


Боја на кожа може да не се исти како на сликата (Ние ќе ви испратиме боја случајно, ви благодариме за вашето разбирање). Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако
нарачката одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки
резултати.
Набори до лесно да се вклопи во вашиот џеб.
Прашка shot растојание надминува 100 метри.
Пакетот Вклучува :
1 x Висока Брзина Slingshot
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
За плаќање
ние прифаќаме Alipay,,западот унија,TT, сите големи кредитни картички се aceepted
преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
За Превозот
Нормално, вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по успешно
плаќање. Секогаш имаат целосен приказ на патот до целта и надвор кога е на снимање.
Ги користат како карпи, џамлии, paintballs итн за да пука .
Ергономски обликувани се справи со притисокот.
Специјално за Австралија купувачот : објектот е нелегално во вашата земја.
со цел да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или ниски даноци преку царинската
,, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност. Секогаш носат безбедност очила кога фотографирате вашиот slingshot.За максимална безбедност и уживање секогаш бидете внимателни,здрав разум и правила за безбедност при снимањето.
Завршат сите челична рамка.
Овој предмет е наменет за користење од страна на оние од 18 Години или Постари.
Виткање на зглобот заклучување за поголема поддршка, стабилен цел за поголема точност. Ве молиме кликнете 5 ѕвезди во
повратни информации ако ви се допаѓа предмети и зедницата,ви благодариме. Никогаш не имаат за цел или да се подготви во насока на лице или за нешто што не сакате да му наштети.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ви благодариме за вашата поддршка !!
.
Спецификација : тежина : 170 g size : 16*8.2*5 cm
Пакет : 1 x Висока Брзина Slingshot
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме потврдете ако slingshot е правен да го користите во вашата земја. ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја
напишал во својата цел на Aliexpress,ако сакате да го промените адреса, мора да
известување нас што е можно поскоро.
Одлично за надворешна забавни.Ние не't плати обичај должност .
Slingshots НЕ се играчки.
За повратни информации
Вашето мислење е extremly важно за нас.
Висока Брзина Супер Дербито Виткање Лов на Зглобот Прашка Shot за надворешна лов играчка
Карактеристики :
Висок квалитет.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот 's одговорност .ние може да избере Post NL ,Хонгконг пост ,Малезија пост ,сингапур пост ,DHLGlobal mail и така натаму .
ве молиме контактирајте со нас пред да замине било neagtive повратни информации или отворање било
спорот за aliexpress.
Направени со хируршки латекс моќ бендови.
Нормално ,ние изберете Кина пост воздух mail ,но некои производи не може да брод од страна на тоа ,така што ние имаме право да го промените превозот метод.

Кон својствата

Тип:
Лак
Употреба:
Снимање
Број На Модел На:
Стрелката
Лак Тип:
Slingshot

Производи во категоријата