.

.

Куче Следење на Поводник Долго Води Не се Лизга Најлон Обука Одење 3m 5m 10m 15 милиони За Средни и Големи Кучиња Мека Поместена Рачка

Куче Следење на Поводник Долго Води Не се Лизга Најлон Обука Одење 3m 5m 10m 15 милиони За Средни и Големи Кучиња

евалуација:

DEN 537.00 -20 %
DEN 671.52
Достапност
Производот е достапен


ШОК-АБСОРБЕНТА лесни премиум јаже никогаш нема да боли раката од вашиот кучешки другар влечење премногу тешко. Нашите поместена се справи со НЕ КИЛИМ ЗАПЕЧУВАТЕ ВАШИ РАЦЕ додека сеуште помагајќи ти да се одржува тесна чекање на вашиот кожен придружник. Долгорочни ИНВЕСТИЦИИ - се Користи како обука кутре поводник. Потоа, како тој расте, можете да ги користите овој светат во темница рака за БЕЗБЕДНО да одат на него или на неа во парк Тешки, СУПЕР СИЛЕН КЛИП КУКА која го обезбедува вашиот најдобар пријател никогаш нема да бега додека џогирање. Одлична ткаенини се направи тоа потешко за вашиот кутре да се џвака и да ги уништи оваа tether.

Кон својствата

Големина:
3m, 5m, 10m, 15m
Бренд Име:
Beirui
Материјал:
Најлон
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Поместена
Тип:
Leashes
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Тип:
Кучиња
Шема:
Плетенка
Преостанатиот Рок На Траење:
>6 месеци
Применливи Раса Куче:
Големи Средни Куче
Број На Модел На:
BJL03

Производи во категоријата