.

.

1pc Топката завртка SFU1604 - 900mm + 1pc Топката орев за CNC со BK12/BF12 крајот машински

1pc Топката завртка SFU1604 - 900mm + 1pc Топката орев за CNC со BK12/BF12 крајот машински

евалуација:

DEN 1778.00 -5 %
DEN 1872.00
Достапност
Производот е достапен

Пакет Содржина :
1pc Топката завртка SFU1604 - 900mm + 1pc Топката нут со BK12/BF12 крајот машински Должина 900mm се целокупната должина ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме Внимание 900 мм е севкупната должина(вклучува ballscrew должина и две крајот машински делови должина). 2. ние може да се намали ballscrew должина како ви се допаѓа, ако треба и некои други должина што не се наведени на нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме. 3. На овој линк на нашиот топката завртка е вклучувајќи крајот обработка, ние ќе се според следниве стандардни цртање до завршувањето maching дел во подолу цртање, или имате свој цртеж, ве молиме испратете ја на нас, веднаш штом ќе се направи нарачка.
ИСПОРАКА НАСТАВА : 1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести. 2. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред. 3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и други царински давачки. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА 1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. 2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услугата за Вашето задоволство е наша вечна потрага!!!

Кон својствата

Водич Должина:
900mm
Водич Ширина или Дијаметар:
16mm
Број На Модел На:
SFU1604
Тип:
ballscrew
Завртка Теренот (олово):
4mm
Дијаметар:
16mm
is_customized:
Yes

Производи во категоријата