.

.

Коњ Бесконечност Шамија Морнарица Коњ Печати Буци Бесконечност Шамија Јамка Шамија-Сина Cowgirl

Коњ Бесконечност Шамија Морнарица Коњ Печати Буци Бесконечност Шамија Јамка Шамија-Сина Cowgirl

евалуација:

DEN 1469.00 -15 %
DEN 1728.00
Достапност
Производот е достапен


Моден коњ животински печати шамија
Оваа мода шамија е многу удобен за носење, мека и додава совршенство на вашата облека.Можете да сакаат носи шамија или секој ден на работа или во специјални прилики. И шамија е одличен начин за да додадете стил на вашата облека. Се меша и се разликува со нашите деликатни шамија. Големина : 180cmx90 cm Материјал : памук/полиестер КОЛИЧИНА : 10 PCS/МНОГУ кога ќе се направи ред,ве молиме оставете порака на боја треба Ние може да им помогне на клиентите пораби lables ако квантитетот повеќе од 100pcs ние ќе брод на стоките од експрес бесплатен превозот за повеќе квантитет ве молиме слободно контактирајте со нас за discout цена! Добредојдовте ќе ја видите нашата продавница!
Превозот
Ве молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.
Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.
Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ние ќе се обидеме да го најдете/list повеќе за вас. ние ќе обезбедиме специјален попуст и да ги прилагодите на листата за вас
Се враќа
Ние нудиме 14 ден парите назад гаранција.
Купувачот плаќа врати превозот.
Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.
За Freedback
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме donot биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% СЕДНА ве молиме контактирајте со нас преку порака систем или е-пошта за најбрзо време на одговор.

Кон својствата

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
SK01
Материјал:
Viscose
Шаблон Тип:
Животните
Марами Должина:
>175cm
Марами Тип:
прстен

Производи во категоријата