.

.

NOKOTION MB.R4602.001 За Acer стремат 5552 ЛАПТОП ПЛОЧА PEW96 MBR4602001 LA-6552P слободен процесор

NOKOTION MB.R4602.001 За Acer стремат 5552 ЛАПТОП ПЛОЧА PEW96 MBR4602001 LA-6552P слободен процесор

евалуација:

DEN 2640.00
Достапност
Производот е достапен


Целосно Тестирани :
Ние wi ќе добиете нашата матична плоча 100% 3 D целосно тестирани пред да ја испратите на нашите клиенти. Како на сликите подолу, сите функции ќе биде тест и пред испраќање на купувачи.
На пример, тастатура , usb конекторите и други надворешни конектори , мрежно поврзување , безжични , CD-ROM-от и така натаму.
Било клиенти кои имаат сомнежи за тестот што може да ни се јавите за да се добие тестирање слики од плоча во вашата нарачка. Ние ќе се земе слики за вас. Затоа, не се грижите за квалитетот.
Safe Пакет :
Сите производи се спакувани во анти-статички кеси , завиткани од меур торба, во тетрапак.
Не грижете се за меѓународна шпедиција, ние ќе ги пакет тешко и безбедно според пратката начин да одбереш.
Плаќање начини :
Можете да изберете било кој начин подолу што сакате да ја платите вашата цел. Само кажете ни на кој начин тоа е најстариот едноставна за вас, ние
ќе ви кажам како да се направи исплата.
Пратката начини :
Вие имате право да изберете било која пратка начин сакате. Но, она што сакам да го кажам прво дека повеќе брза поскапи , поевтини, но побавно, сето тоа зависи од вас можете да изберете на кој начин да брод. Се разбира, можете да контактирате со нас за да ја советува најдобри пратката начин за вас. Како што начини подолу во слики и други воздух пост начини .
Добра повратна информација :
Ние имаме многу пет ѕвездички повратни информации од нашите клиенти во нашата онлајн продавница. Сите овие зависи од добра цена со добар квалитет, добра услуга пред и по наредби. Затоа, не двоумете се, ајде да се обидеме голем меѓународен бизнис .
Други производи ние снабдување :
Ние, исто така, ги продаваат лаптопи, таблети, сите резервни делови на лап-топ компјутери. Како екран , тастатура, адаптер , хард диск , ram меморија , процесорот , графичкиот процесор , IC и така натаму.
Нешто треба да се чувствуваат како да се цел заедно , само истрага и контактирајте со нас. Како што сите знаеме, работи пратката заедно, на пратката такса може да економичен .
Понатамошни конекции :
Бидејќи електронски производи има различни модели, како што се лаптопи и нивни резервни делови. Различни модел има различни делови да одговара за . Па ние треба понатамошен контакт ако имате сомнеж за ако на матична плоча или работи што можете да изберете што одговара за вашиот лаптоп.
Ве молиме да се најде умешен за замена на резервни делови за вас. Во РЕД,Тоа не треба да се најдат такви лице ако вие сте само во право умешен. Бидејќи секој погрешен чекор во поправка може да ја оштети резервни делови.
Се чувствуваат слободни да не контактирате, дури и пред или по вашите нарачки, ние ќе ги направиме сите ние може да ви даде брз одговор .

Кон својствата

Број На Модел На:
5552
Пристаништа:
Wifi,USB 2.0,Ethernet,Bluetooth,VGA
Примена:
Лаптоп
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Тип Socket:
чашката s1
Меморија Тип:
DDR3
FSB / ХТ:
Стандард
Почетен Датум:
2010
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Бренд Име:
NOKOTION
Форма Фактор:
ATX
Чипсет:
A55
Меморија канал:
Двојно

Производи во категоријата