.

.

Статуата на libertyzen моделот печатење на изолација подлога Маса мат Placemat Сад мат Водоотпорен крпа влошки Анти лизга мат

Статуата на libertyzen моделот печатење на изолација подлога Маса мат Placemat Сад мат Водоотпорен крпа влошки

евалуација:

DEN 212.00 -35 %
DEN 326.40
Достапност
Производот е достапен


Гаранција Политика
Ние нудиме на купувачот заштита, ако не го примите објект, ние нудиме целосна наплата; ако предмети не се како што е опишано или
дефектен, ние нудиме целосна наплата.
На сите НИ купувачи, ние ќе брод вашата нарачка од Epacking,во нормална состојба,7-12 работни дена да
пристигнуваат.
Тоа обично трае над 30 дена на други земји преку слободни кина пост воздух mail. Ве молиме проверете дали вашата исплата потврди, по што
плати во рок од 24 часа. Ако имате било какви прашања , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Контактирајте со нас
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички.
Плаќањето мора да се примени во 5 работни дена на аукција затворање.
Објектот не се враќа по 14 дена, тоа само ќе се санираат.
Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек .Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем во пријателски начин. Некои предмети треба повеќе
порибување на време, бидејќи на различни фабрика работно време.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт од порака, наместо на е-маил, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа.
Објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба, со цел да се добие враќа или заменува.
Ве молиме оставете белешка за вашите посебни барање (на пр.
Плаќање
Плаќање обично ќе се потврди по 24 часа плаќање .
Предмети ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена за исплата добиле.
Европски Стил франција моделот печатење Placemat Табела Мат Заштитник Јадење Декорација 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : лен & polyseter Облик : Правоаголник Големина : 30cmx45cm/12"x18" Функција : топло доказ, водоотпорен, се лизга-отпорни Области на Примена : различни јадење маси, кафе на маса, биро, заедничка маса Teng Пакет се вклучени : 1x Pvc Placemat
Сите Купувачи, Треба да се знае дека :
Превозот И Предавање
Плаќање треба 24 часа потврда во Aliexpress . Бои или Големина) во центарот за пораки кога ќе го плати цел. Ве молиме сите купувачи понуда разбирање и
чекаат трпеливо.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви понудиме најдобра услуга. ние нудиме на патеката број на
трага парцела.
За некои посебни производ , на пример тоа да биде испратена по случаен боја, ве молиме да не ја напушти која и да
порака, ние не нудиме боја опција.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
Ако постои било каков проблем за пратката, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од дена од денот на приемот на објектот. Ви испрати ми слика
во центарот за пораки да ги споделите со сервисот за проверка.
Објекти Обично се испраќаат преку кина пост воздух mail да wroldwide, или преку epacket на сад.
Какви и да било посебни барање не може да се прифати по 24 часа на плаќање, бидејќи повеќето од нарачки ќе бидат
обработени веднаш и истиот ден испратена.

Кон својствата

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Европа
Материјал:
Лен
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
правоаголник

Производи во категоријата