.

.

Рачно изработени Cloisonne Монистра, Ѕвезда, Мешана Боја, за 16mm долго, 18mm широк, 5mm дебелина, дупка: 2mm

Рачно изработени Cloisonne Монистра, Ѕвезда, Мешана Боја, за 16mm долго, 18mm широк, 5mm дебелина, дупка: 2mm

евалуација:

DEN 839.00 -28 %
DEN 1164.96
Достапност
Производот е достапен


Рачно Изработени Cloisonne Монистра, Ѕвезда, Мешана Боја
за 16mm долго, 18mm широк, 5mm дебелина, дупка : 2mm
Cloisonne монистра се посебни artware монистра. Тие имаат одлични бои и модерен уметнички стил. Се должи на рачно изработени природата на монистра, големина, форма и бои може да се разликува малку.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Кон својствата

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
CLB183Y
Објектот Тежина:
55 g
Материјал:
Метал
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
боја:
мешана боја
Обликот:
Ѕвезда
Употреба:
Монистра
третман:
Рачно изработени
единица:
50pcs
Материјал:
Cloisonne

Производи во категоријата