.

.

100 компјутери Многу 0.6*0.2 мм Силика Гел Проѕирен Еластична Гума Затка Монистра Одговара За Пандора Шарм Beacelet

100 компјутери Многу 0.6*0.2 мм Силика Гел Проѕирен Еластична Гума Затка Монистра Одговара За Пандора Шарм Beacelet

евалуација:

DEN 192.00 -20 %
DEN 239.52
Достапност
Производот е достапен

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по E-пакет Цел >$5.
3,Цел>$30,Ќе ги Ажурира E-пакет ако Земјата или Регионот E-пакет Поддршка.
4,Цел>$150,International Express,Некои Земји ажурирање Изразат кога Цел повеќе од $80.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ако имате превозот обвиненија,ние ќе го промени тоа да биде бесплатен превозот во прв пат.
Љубезно ве потсетам : Ако е можно, ве молиме направете ја вашата нарачка и повеќе од $6(за САД повеќе од $5),ние ќе превозот со Регистрирани,можете да следење на сите начини,безбеден и брз
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;moneybookers;
Т/T, western union.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната кои
бесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство;
Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска
Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија
Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.Други земји
и пакет за период од 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ,
ве молиме проверете го ова, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,
што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина,
ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BD0218
Бренд Име:
AODUOLA
Материјал:
Смола
Објектот Тежина:
0.003
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Монистра:
Долар монистра
Мушка:
метал монистра
жолти мониста:
diy монистра
spacer монистра:
голема дупка монистра
лабава монистра:
стакло мушка
европската монистра:
антички сребрен
буци монистра:
сребро монистра
круг монистра:
моден diy
стакло семе мониста:
Чешка монистра

Производи во категоријата