.

.

2003-2010 CAYENNE БАЗА на ФОЛКСВАГЕН TOUAREG Пред Лево Шок Апсорбер B4 Кочење Шок 7L6 413 031T 955 343 043 11

2003-2010 CAYENNE БАЗА на ФОЛКСВАГЕН TOUAREG Пред Лево Шок Апсорбер B4 Кочење Шок 7L6 413 031T 955 343 043 11

евалуација:

DEN 9163.00 -17 %
DEN 11039.52
Достапност
Производот е достапен

6 L 3597 CC 219 Cu.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.2 L 3189 CC 195 Cu.Врвен квалитет со конкурентна цена
За Испорака :
1. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 Por Cayenne База Спорт Комунални 4-Врата 3. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg V8 Спорт Комунални 4-Врата 4.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.5 L 4511 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 Por Cayenne Turbo Спорт Комунални 4-Врата 4. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg V6 Спорт Комунални 4-Врата 3. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg V6 Спорт Комунални 4-Врата 3.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2009 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg База Спорт Комунални 4-Врата 3.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg База Спорт Комунални 4-Врата 4.
Детали :
2003-2010 CAYENNE БАЗА на "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG Пред Лево Шок Апсорбер B4 Кочење Шок 7 L6 413 031 T 955 343 043 11
Овој амортизер се Вклопува Следново : Магацин : На Белешки : B4 ОЕМ Замена Возило Под Модел • (03) 2003 Por Cayenne S • (04) 2004 Por Cayenne База • (04) 2004 Por Cayenne S • (05) 2005 Por Cayenne База • (05) 2005 Por Cayenne S Овој амортизер се Вклопува Следново : Белешки : B4 ОЕМ Замена - Chas : 23888 - Возило Под Модел на Шасија Опсег • (06) 2006 Por Cayenne База 23888 на Овој Шок Апсорбер Одговара на Следново : Забелешки : Б4 ОЕМ Замена - Chas : -64335 Возило Под Модел на Шасија Опсег • (06) 2006 Por Cayenne S 64335 Овој амортизер се Вклопува Следново : Белешки : B4 ОЕМ Замена - Chas : -23887 Возило Под Модел на Шасија Опсег • (06) 2006 Por Cayenne База на 23887 Овој амортизер се Вклопува Следново : Белешки : B4 ОЕМ Замена - Chas : 64336 - Возило Под Модел на Шасија Опсег • (06) 2006 Por Cayenne S 64336 Година да се Направи Модел Трим Мотор 2010 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg Comfortline Спорт Комунални 4-Врата 3.2 L 3189 CC 195 Cu.2 L 3189 CC 195 Cu. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated "ФОЛКСВАГЕН" Touareg V6 Спорт Комунални 4-Врата 3.
Ви благодариме за вашата поддршка!.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари.2 L 3189 CC 195 Cu.2 L 4163 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg База Спорт Комунални 4-Врата 4.2 L 4172 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 Por Cayenne База Спорт Комунални 4-Врата 3.2 L 4163 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg База Спорт Комунални 4-Врата 3.2 L 4172 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 Por Cayenne S Спорт Комунални 4-Врата 4.Било увозни давачки е на купувачот одговорност.2 L 3189 CC 195 Cu.6 L 3597 CC 219 Cu.2 L 3189 CC 195 Cu. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg База Спорт Комунални 4-Врата 4. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2010 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg Highline Спорт Комунални 4-Врата 3. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg V6 Премиум Спортски Комунални 4-Врата 3.

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
18inch
Cayman-Година:
2006,2010,2008,2007,2009
Специјални Функции:
кочење
Објектот Ширина:
20cm
Порше Модел:
Cayman
Објектот Тежина:
5.5kg
Тип:
Притисок Имајќи
Бренд Име:
Нагазни мини
Година:
2003-2010
Материјал Тип:
Челик+Алуминиумски+Гума
Објектот Висина:
20cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Име На Модел:
955 343 043 11 или 7L6 413 031T
Објектот Должина:
69cm
превозот:
брзо превозот
Пакет:
На krabičkách / Дрво
ГАРАНЦИЈА:
1 години
Име на производ:
кочење собрание
Големина:
исто како и оригиналниот
Забелешка:
Реновирана
Место на Потекло:
Кина (Копно)
oe 1:
955 343 043 11
oe 2:
7L6 413 031T
Автомобил Производител:
Порше

Производи во категоријата