.

.

1:50 скала легура се повлече назад автобус модел,Двојно декер автобус,Звучни и светлосни музика автомобили Играчки,со бесплатен превозот

1:50 скала легура се повлече назад автобус модел,Двојно декер автобус,Звучни и светлосни музика автомобили Играчки,со

евалуација:

DEN 529.00 -8 %
DEN 575.52
Достапност
Производот е достапен

[Име ] : 1 : 50 Легура се Повлече Назад Автомобили [Size] : 18cm*4cm*4.5 cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Blue&Црвено&Портокал [Употреба] : AG 13 Батерија Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Кон својствата

боја:
Црвена, Сина, Портокалова
Материјал:
Метал
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
> 8 години
Скала:
1
Предупредување:
не се јадат
Карактеристики:
Се Повлечат,Модел,Електронски,Светкави
Број На Модел На:
11156789
Брод/Поморски Брод:
Други

Производи во категоријата