.

.

SWZYOR МИНИ Спортски Безжична Слушалка Музика Bluetooth V4.1 Earbuds Слушалки Hands-free повици За паметен Телефон На Слушалки на Уво

SWZYOR МИНИ Спортски Безжична Слушалка Музика Bluetooth V4.1 Earbuds Слушалки Hands-free повици За паметен Телефон

евалуација:

DEN 470.00 -30 %
DEN 671.52
Достапност
Производот е достапен

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Со цел да се осигура дека вие recevie вашиот објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" ако е можно ,и Секоја парцела ќе биде прогласена за вредност помала од $20,ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред. Компатибилен да 99% bluetooth уреди на пазарот, како и на паметни телефони, таблети, лаптопи, итн. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение. Најновите Bluetooth V4. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Со два функција копчиња, повеќе лесно да се работи.1 технологија, може лесно да се поврзете со паметни уреди и пар со две различни оние кои истовремено се Безжични, 10-метар работната далечина, спортски слушалки ќе слободни вашите раце и да уживате во музика кога правите спорт или вежби. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Спецификации : Item тежина : 7g време во Мирување : До 30 Часа Музика време : околу 3-4 Часа Време на Разговор : околу 4 Часа, време на Полнење : 1-2 Часа Пакет содржина : 1 x Bluetooth Слушалка 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Полнење Кабел
Ние прифаќаме Alipay, Yandex. Лесен, удобен за носење. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
SWZYOR МИНИ Спортски Безжична Слушалка Музика Bluetooth V4. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.

Кон својствата

Функција:
Спорт,За Мобилен Телефон
Линија Должина:
Никој
Безжичен:
Yes
Водоотпорен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Отпорот:
16Ω
Конектори:
USB
Стил:
Во Уво
Број На Модел На:
Мини
Бренд Име:
SWZYOR
Чувствителност:
110dB
Приклучок Тип:
Безжичната
Со Микрофон:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Контрола На Копчето:
Yes
Vocalism Принцип:
Динамичен
комуникација:
Безжичната
Поддршка СТАН:
No
Безжична Тип:
Bluetooth
Контрола На Јачина На Звук:
No
Пакет:
Yes
Употреба:
Мобилен Телефон
Со Микрофон:
Yes
Bluetooth:
4.1
Објектот Тежина:
7g
Музика Време:
4 часа
Функција:
Микрофон, Поништување Бучава, Безжични Слушалки
function1:
Поддржува музика

Производи во категоријата