.

.

FEELDO Автомобил Резервни Стерео Машки Антенски Адаптер За Граѓанско/Хонда 2005-UP/Mazda #FD-4793

FEELDO Автомобил Резервни Стерео Машки Антенски Адаптер За Граѓанско/Хонда 2005-UP/Mazda FD-4793

евалуација:

DEN 96.00 -11 %
DEN 108.00
Достапност
Производот е достапен

Опис : Ова Радио Антена Жица се Подигнат на жица со cid Радија , безбедноста и стабилноста , без сечење фабрика жици. Приклучок директно во автомобили жици се подигнат да се направи инсталирање брз и лесен ! Состојба : нова Адаптер стил : Машки Кабел должина : Околу 30cm Одговара на следниве возила : За Акура MDX 2005-2010 За Хонда Спогодба 2008-2012 За Хонда Спогодба Crosstour 2010-2012 Година За Хонда Граѓански 2006-2011 За Хонда CRV 2007-2011 година За Хонда Елемент на ЕКС /LX / SE 2007-2011 година За Хонда Фит 2007-2013 Година За Хонда Одисеја 2005-2010 За Хонда Пилот EX/LX 2006-2008 За Хонда Ridgeline 2006-2013 За Mazda 2 2011-2013 За Mazda 3 2010-2013 За Mazda 6 2009-2013 За Mazda CX-5 2013 За Mazda CX-7 2010-2012 година За Mazda CX-9 2010-2013 За Suzuki Kizashi 2010-2012 година

Кон својствата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
-
Име На Модел:
FD-4793
Материјал Тип:
Пластични и бакар
Напон:
12V
Бренд Име:
FEELDO
Од Моќ:
12
Објектот Тежина:
0.04kg
Објектот Големина:
1
Интерфејс:
-

Производи во категоријата