.

.

Свадба 10 парчиња Таванот Drape Крошна Драпериите за декорација свадба ткаенина за 0,7 m*8m по парче Покривот полиестер плетени ткаенини

Свадба 10 парчиња Таванот Drape Крошна Драпериите за декорација свадба ткаенина за 0,7 m*8m по парче Покривот

евалуација:

DEN 9360.00
Достапност
Производот е достапен

Точка име : Таванот drape (не вклучувајќи цвет, светлина и топка) Материјал : полиестер плетени ткаенини Големина : за 0,7 m/27.6" (широк) x 8m/26.2 ft (Должина) за секое парче (Вкупно 10pcs) Боја : бела(стандардно), други бои, ве молиме оставете порака. Цената што ја платиле тоа е само за на плафон drape без други assessories како рамка(род, стојат), светла и венец, цвеќиња и слично на слик..

Кон својствата

Повод:
Производ Класификација:
Streamers
is_customized:
Yes
Материјал:
мраз свила
Број На Модел На:
Нови

Производи во категоријата