.

.

Wyieno 20Pcs/Многу Note3 Микро USB Полнач За Галакси Забелешка 3 N9005 Полнење Port Конектор Флекс Кабел за Телефон Делови + следење

Wyieno 20Pcs/Многу Note3 Микро USB Полнач За Галакси Забелешка 3 N9005 Полнење Port Конектор Флекс Кабел за Телефон

евалуација:

DEN 3062.40
Достапност
Производот е достапен


20 Pcs/Многу Note3 Микро USB Полнач За Галакси Забелешка 3 N9005 Полнење Port Конектор Флекс Кабел за Телефон Делови ; Бесплатен Превозот
Спецификации :
Име на производ USB flex кабел Модел За галакси забелешка 3 n9005 Боја Главен Материјал Тежина 300g Пакет Содржина 20 Компјутери USB flex кабел
Опис :
Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена;
- - - - - - - - - Повеќе Детали Фото Покажува - - - - - - - - -

Кон својствата

Број На Модел На:
Забелешка 3 N9005
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
wyieno
Место на Потекло:
Gongdong Кина
is_customized:
Yes

Производи во категоријата