.

.

5X CC3D Мини APM CC3D Лет Контролер Анти-вибрации Амортизерите Шок Апсорбер за FPV РК Multirotor 250 260 Quadcopter Q14710-5

5X CC3D Мини APM CC3D Лет Контролер Анти-вибрации Амортизерите Шок Апсорбер за FPV РК Multirotor 250 260 Quadcopter

евалуација:

DEN 71.00 -9 %
DEN 78.24
Достапност
Производот е достапен

5 Групи на CC3 D Мини APM CC3 D Атом Лет Контролер Анти-вибрации Амортизерите Шок Апсорбер Пластика за FPV РК Multirotor 250 260
CC3 D Мини APM CC3 D Атом Лет Контролер Анти-вибрации Плоча Поставена
Опис :
Точка Име : Лет Контролер Анти-вибрации Плоча
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Мала Тежина : 5.7 г
Големина : Исто како CC3 D
Погоден лет контролор : CC3 D, Мини APM,CC3 D Атом
Со Гумени Топки 4 Pcs
Пакет Се Вклучени : (1 Сет)
1 X Лет Контролер Анти-вибрации Плоча
4 X Гумени Топки

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Број На Модел На:
Q14710

Производи во категоријата