.

.

6 КОМПЈУТЕРИ Златна Боја Бисер Лист Коса Клип У облик на Цвет Коса Стапови Гроздобер Косата Игли Свадба Додатоци Кристал Булчински Глава парче

6 КОМПЈУТЕРИ Златна Боја Бисер Лист Коса Клип У облик на Цвет Коса Стапови Гроздобер Косата Игли Свадба Додатоци

евалуација:

DEN 530.00 -20 %
DEN 662.40
Достапност
Производот е достапен


Бренд : Здраво Убавина
Предмет Тип : Свадба Коса Pin Клип,Невестата Шноли, Б ridesmaid на Коса и Накит
Настани : Изложба/Партија /Матурска /Годишнината/Оглас
Подарок за : Роденден/Travel/Божиќ Подарок /Нова Година/Promotion/Свадба Партија
Еколошки Стандард : Олово, Никел слободни
Испраќање Датум : Во Рок Од 3 Дена
За трговија на Големо и пад на превозот За промет на големо,ќе им понуди попуст или СЛОБОДНИ БРЗА ИСПОРАКА од експрес кои околу трае 3-7 дена да достави За пад на превозот,ние би сакале да се испрати на производи за вашите клиенти директно За следење информации Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : За купување заштита времето истекува
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Па вашите пари ќе бидат не го достигна нашата сметка.
За било какви прашања за производи
можете да не контактирате и да оставите порака на вашиот налог страница или aliexpress trademanager,
ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Кон својствата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бренд Име:
Здраво Убавина
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Шноли
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО-NEW563
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Име на производ:
гроздобер коса, игли
боја:
Злато
Големина:
околу 10x7cm
Олово Време:
3 дена
превозот:
слободни
ОЕМ:
Добредојде
вид бизнис:
фабрика
Пакување:
OPP вреќа
Стил:
нови пристигнување
Продажба:
евтини цена

Производи во категоријата