.

.

Руската Канада, Бразил 8мм Mens Црна Карбонски Влакна Волфрам Карбид Прстен Свадба Бенд, свадба бенд класичен прстени

Руската Канада, Бразил 8мм Mens Црна Карбонски Влакна Волфрам Карбид Прстен Свадба Бенд, свадба бенд класичен

евалуација:

DEN 732.00 -17 %
DEN 881.28
Достапност
Производот е достапен

Руската Канада, Бразил 8мм Mens Црна Карбонски Влакна Волфрам Карбид Прстен Свадба Бенд, свадба бенд класичен прстени
Нерѓосувачки Челик Нараквици Алка рачен часовник божиќ шарм за нараквици

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
волфрам
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Стил:
Повик/Спортски
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Површината Ширина:
8мм
Број На Модел На:
волфрам
Бренд Име:
Daisiny
Големина:
6,7,8,9,10,11,12,13

Производи во категоријата