.

.

12PCS TADIRAN ER14250 TL-5902 SL350 / 750 TL-2150 1/2AA 3.6 V литиум батерии за САЛАДИН Со филе

12PCS TADIRAN ER14250 TL-5902 SL350 / 750 TL-2150 1/2AA 3.6 V литиум батерии за САЛАДИН Со филе

евалуација:

DEN 1626.24
Достапност
Производот е достапен

TADIRAN ER14250 TL-5902 SL350 / 750 TL-2150 1 / 2 AA 3.6 V литиум батерии за САЛАДИН Со филе Бренд : TADIRAN Тип : за еднократна употреба не-литиум батерии Напон : 3.6 V Капацитет : 1200m Ah Модел : TL-5902 (алијас : 14250,1 / 2 AA, TL5902 T 439 1006 ND 4391006 ND 439-1006) почетокот на модели (TL-5101, TL-5151, TL-2150, TL-4902,) Големина : 14 * 25 Валидност до : 10 години Карактеристики : 1, висок напон и стабилен оперативен напон (отвори коло напон> 3.67 V, товарот напон> 3.0 V) 2, пулсот празнење предност (се препорачува максимален пулс : 1 секунда / минута, 4500m A) 3, повеќе широк температурата на работа опсег (складирање : -60 / 100 степен , Работно : -60 / 85 диплома ) 4, предностите на поголем капацитет (1 / 2 AA≥1.2 АХ АА≥2.7 АХ) 5, помалку авто-празнење, подолго земјата за чување на животот (помалку од 1%, од 6 до 15 години) 6, повеќе извонредна безбедност перформанси (УЛ заверена да се исполнат EN50020 "Европската експлозија-доказ електрични стандарди")

Кон својствата

Номиналниот Напон:
3V
Број На Модел На:
ER14250 TL-5902
Номиналниот Капацитет:
1200mAh
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SHSEJA
Тип На Батерија:
LiSOCl2
Големина:
1/2AA
Напон:
3.6V
Пакување:
12pcs/многу на Батеријата
Рок На Траење:
10 години
Име:
TADIRAN

Производи во категоријата