.

.

Barrow G1/4 Од 5-Начин Ротари Фитинг Вода за Ладење TX5T-A01

Barrow G1/4 Од 5-Начин Ротари Фитинг Вода за Ладење TX5T-A01

евалуација:

DEN 363.84
Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на НУЛА ВОДА за ЛАДЕЊЕ Продавница!
BARROW бренд е посветена на создавање на најсоодветен за вашите производи.
Високо квалитетни суровини + professional животната средина слој.
Исклучителна технологија на производство + целата произведуваат синџир контрола.
Висока вредност производи + разумна цена на производот.
Бидејќи фокусот, па професионалец.
Barrow G1/4" Нишка 360 Степени Ротари Фитинзи За Вода За Ладење
Мулти-Начин Ротари Пренос на Седиште, Погоден За Requiryment на Мулти - Насока Цевка.
Т-5 Внатрешно Навој Дупка, Водата Може Да Се Промени Во Насока 180 Степен.
Главата Може Да Ротира 360 Degaree, Висок Проток Дизајн, Вграден Во Запечатување Прстен.
Материјал : Висок Квалитет Месинг
Внатрешен/Надворешен Навој : G 1/4"
Главата Големина : 24 x 24 x 24mm(L x W x H)
Kunrled Дел Должина : 9mm(Не Вклучувајќи Нишка)
Боја : Црна & Сребро.
Ве молиме љубезно дозволете ни да знаете која боја ви треба, инаку ќе испорака случаен избор, благодарение~~

Кон својствата

Волумен На Воздух:
30CFM
Фан Живот:
40000 часа
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
BARROW
моќност:
2.5 W
Тип:
вода за ладење
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
4PIN
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Heatsink Материјал:
Бакар
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Број На Модел На:
TX5T-A01
Материјал:
Дувачкиот
Влегува Тип:
360 Степени Ротари Фитинзи
Тема:
G1/4
Боја на располагање:
Black & Сребро.

Производи во категоријата