.

.

Црна Вистинска Кожа Пол Мажи Накит трговија на Големо Нерѓосувачки Челик Австриската Кристал Рок Хривнија Алка GH1519

Црна Вистинска Кожа Пол Мажи Накит трговија на Големо Нерѓосувачки Челик Австриската Кристал Рок Хривнија Алка

евалуација:

DEN 480.00 -50 %
DEN 958.56
Достапност
Производот е достапен

Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во светот, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец.Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати фотографии до нас. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).
Црна Вистинска Кожа Пол Мажи Накит трговија на Големо Нерѓосувачки Челик Австриската Кристал Рок Хривнија Алка GH1519 Кожа Хривнија Рок Стил : мода накит хривнија Материјал : висок квалитет вистинска кожа, 316 L не ' рѓосувачки челик, Австриската кристал Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 нараквица, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Сите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас. Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка. За било какви причини не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Ви благодариме!
1. Добредојдовте на провери и нарачки. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи. Ако треба подарок кутија, ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).
Нарачки ќе бидат испорачани во 12-36 часа по плаќање во готово.
Почитувани купувачи, ние сме одговорни за цел додека не го добие тоа, се гарантира вашиот нула ризик купување искуство тука. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас. Ви благодариме!
. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ви благодарам многу!
MGC накит има повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во накит индустрија.
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот. Ние си имаме свој фабрика кој се лоцира во близина на Гуангжу, Кина.

Кон својствата

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Рок
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
кожа
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Бренд Име:
Starlord
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
бенд
Функција:
Додатоци
Класа:
Висок квалитет
Големина:
Show on the photo
Други Стил:
Етнички , Тренди , Шармантна
Популарната Елемент:
Покаже на фотографијата
Погоден за:
Семејства , Љубовник , Пријател , Подарок
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме

Производи во категоријата