.

.

10 поставува Трајни НИ Безбедност Тактички Појас Борба Опрема Комунални Најлон Тешки Црн Појас

10 поставува Трајни НИ Безбедност Тактички Појас Борба Опрема Комунални Најлон Тешки Црн Појас

евалуација:

DEN 1174.00 -50 %
DEN 2347.20
Достапност
Производот е достапен


Опис :
Направени со висока густина најлон материјал.
Многу издржливи и разноврсна тактички должност појас со асортиман на пошта и airsoft пиштол случај.
Модуларен дизајн кој секоја торбичка е отстранливи.
Вклучувајќи ги и малите опрема торбичка, клуч на носителот Д-прстен, лисици торбичка, фенерче случај,
airsoft пиштол случај (мала рамка), носителот на диригентската палка и патент комунални торбичка.
Сите пошта и носителите на пренослив и позиција може да се промени.
Vel cro рака и тока snap направи оваа должност појас прилагодливи
Answer : ___________________________ Note :
1. За руската клиентите, ние треба вашата полно име на бродот на пакетот.
2. да Бразилецот cuatomer, ако изберете EMS , ве молиме да ни кажете на вашиот даночен број
( CNPT БР. или CPF НЕМА.)

Кон својствата

боја:
Црна
Материјал:
Најлон
Применливи Луѓе:
Возрасни
Број На Модел На:
KB-016
боја:
Црна
Тежина:
1.5 КГ
ОЕМ:
Yes
Стил:
кампување,спортски,воени игри
Стил:
Активни
Појас Должина:
85-105cm
Појаси Големина:
една големина

Производи во категоријата