.

.

Bluetooth Врска е сет за во Автомобил Handsfree Телефонски повици и Безжична Музика Стриминг Интерфејс за ФОЛКСВАГЕН Голф IV / Golf V / Golf VI / Golf Plus

Bluetooth Врска е сет за во Автомобил Handsfree Телефонски повици и Безжична Музика Стриминг Интерфејс за ФОЛКСВАГЕН

евалуација:

DEN 3676.80
Достапност
Производот е достапен

Ако се врати ставки се примени нецелосни или оштетен, дополнителни трошоци ќе бидат одземени од наплата. Покрај горенаведените радија, тоа е исто така компатибилна со радио RCD310 пред модел 2011 година . Ако не сте целосно задоволни со купување на објектот за било која причина, можете да го вратите во рок од 30 дена по приемот. 12-месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум. * Обезбедува Bluetooth handsfree телефонски решение (музика паузира кога повиците се остварени или примени) * Одговор/Одбива повиците иако оригиналната стерео во автомобил преку FF (Брзо Напред) копчето * Директна CD промени порт за конекцијата, вклучувајќи нема FM модулација за висок квалитет на звук, без мешање * Plug & Play инсталација - задржи оригиналната опрема и направи штета на оригиналниот автомобил коло * полнење преку USB порта (5 V 1А) за да се задржи вашиот мобилен уред обвинет * 3,5 мм Помошен во порт за поврзување на не-Bluetooth уреди * мобилен телефон гласовни навигација, ќе излезе преку автомобил стерео звучници, а музиката го вклучува. Па ако не сте сигурни за кој објект да се купи, се чувствуваат слободни да контакт.05% SN Сооднос : 90d B Фреквенција Одговор : 20 HZ-20 KHZ Температурата на работа : -35 - 75 Степен Centigrade
Пакет Содржина 1 Парче Bluetooth Врска Модул Единица (големина : 74mm 62mm x) 1 Парче Жица Темперамент-CD Промени Конекција (кабел должина : 1000mm) 1 Парче Микрофон (должина на кабел : 2500mm) 1 Парче 3,5 мм Помошен Кабел (кабел должина : 500mm) 1 Парче Упатство (на англиски јазик) Изборни : 1 Парче Далечинска Единица за Контрола (Изберете "Боја на Име" галерија) Подарок : 1 Парче Полнење преку USB Кабел за Податоци ИЛИ Во автомобил Воздухот се Пропустливи Phone Држач (Изберете "Боја на Име" галерија) Производ Слика
***** 100% на нашата услуга во замена за вашите 100% задоволство ***** Превозот
Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање. Ова Bluetooth Врската, исто така доаѓа со ПОМОШЕН ВО порт за сите не-Bluetooth уреди, и стандарден полнење преку USB порта (5 V 1А) . Гаранција & се Враќа Секој објект е целосно тестирани пред пратката, ние никогаш нема да испрати погрешна ставки за да се избегне наплата или враќање превозот. Ако имате надворешен ЦД промени во вашиот автомобил, ќе треба да се исклучи пред инсталирање на овој производ. Инструкции за тоа како да се отстрани вашиот радио за пристап до CD-то промени порт може да се најде низ многу интернет ресурси, автомобил прирачници или од страна на локалните инсталерот. Во прилог, тоа ви обезбедува со Bluetooth handsfree решение. Пред да се врати превозот, контактирајте со нас за враќање адреса. Повратни информации Вашиот позитивен фидбек е. Ако не се чувствувате сигурни со DIY инсталација, ве молиме да се претвори во автомобил аудио професионалец во вашето локално подрачје. Доколку ставката што не работат правилно во рамките на гаранцијата време, ќе може да се врати за замена, и се плати за враќање превозот цена (со препорачана пост воздухопловната).

Кон својствата

Тип На Објект:
Bluetooth Сет За Автомобил
Бренд Име:
YATOUR
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Големина:
74mm 62mm x
Име На Модел:
V12001
Специјални Функции:
Музика безжична стриминг и handsfree телефонски повици
Материјал Тип:
Пластични
Сертификат:
CE, FCC, RoHS
Компатибилност:
Било каков Bluetooth-от уред
Автомобил Создателот/Модели:
За Фолксваген
Компатибилен Радија 01:
Делта, Делта 6, MFD2 RNS2, Премија 6, Премиум 7, R100, R110
Компатибилен Радија 02:
RCD200, RCD200 MP3, RCD210, RCD300, RCD300 MP3, RCD500, RCD500 MP3
Компатибилен Радија 03:
RNS300, RCD310(пред модел година 2011)

Производи во категоријата