.

.

2017 Нова Секси Сирена Висок Врат Beading Кристал Прекрасна Вечер Фустан Долго Фустани Вечер за Посебна Прилика EX8

2017 Нова Секси Сирена Висок Врат Beading Кристал Прекрасна Вечер Фустан Долго Фустани Вечер за Посебна Прилика

евалуација:

DEN 13831.00 -15 %
DEN 16272.00
Достапност
Производот е достапен

ние може да се направи на облека според вашиот мерења додека вие се согласувате дека конечната промена може да бидат потребни за најдобро одговара. Ние сме компанија intergret дизајн,производство,маркетинг,можеме да ви понудиме најдобра цена и по услуга .Дали ви се нудат сопствени направени услуга?
а.Осигурување и Обичај : Купувачи се одговорни за било каква осигурување тие се потребни и секој доход или должност обвинет од страна на својата земја.Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн.PLS кликнете на "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите цел, тогаш тоа ќе доведе до крај плаќање додека можете да оставите порака во однос на мерењата, боја и други детали што мислите дека е важно.Обично тоа трае 5-7 дена за облека да се биде подготвен за превозот, Везени и Тешки Beaded фустан трае подолго од 5 дена . Зачувам е Слободен обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека фустанот е направен за да вашата нарачка спецификации.Ако јас (ние) може да ви испрати некои слики да се покаже дизајн,можете да го направите за мене(нас) ?
а.PLS да ни каже боја име или боја број од нашите табелата,тогаш може да се направи фустан во боја сакате.Ние разбираме дека со нарачување фустан за вашиот специјален повод е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.Може да избравме една боја за облекуваат (дизајн)?
а.
4 : Фустан Може да Се Направи во Сопствени Големина, Боја, Дизајн (Без Дополнителни Трошоци).
Потсетување : Кога ќе наддавање,pls не заборавајте да го оставете ни го вашето мерки како што се биста(А) половината(Б),колковите(C) висина(D),потпетици(E),и должина од рамо до подот со обувки (F) и други детали што мислите дека е важно. Ако верувате вашите објекти беа оштетени за време на испорака, мора прво да се добие "Доказ за. Ако ви треба итно, PLS контактирајте со нас прво, ние може да дојде твојот ред. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.што е ракување со времето за цел?
а.Ако ви се враќаат или размена на фустани или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална состојба - unworn, unwashed, непроменета, неоштетени, чиста, слободен од lint и коса и со ознаки непроменети и во прилог.
3 : Тоа е многу нормално да се 1 инчен грешка при мерење помеѓу големините што ги обезбеди и големини на облека што ќе ја добие. Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн.Детали како силна bodice и целосно наредени.Пакување : Нашите производи се спакувани во еден вода-отвратителен polybag. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Половината:
Империја
is_customized:
Yes
Бренд Име:
КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ
Ткаенина Тип:
tulle
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
Висок
Силуета:
Труба / Сирена
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Кристално
Sleeve Стил:
Резервоар
Воз:
Судот Воз
Материјал:
Lycra,Полиестер
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
No
Број На Модел На:
EX8
Место на Потекло:
Suzhou,Кина
Слика Тип:
Референца Слики

Производи во категоријата