.

.

Слатка Бел 50 парчиња/многу 13*30мм Антички Бронза Метални Легури Срца Накит Конектори Шарм за Нараквица на Одлуки D0305

Слатка Бел 50 парчиња/многу 13*30мм Антички Бронза Метални Легури Срца Накит Конектори Шарм за Нараквица на Одлуки

евалуација:

DEN 216.00 -10 %
DEN 239.52
Достапност
Производот е достапен

ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.
Објектот Околу Големината 13*24.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Само треба на слики и примероци.393 инчен 1 инч=2.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .5 mm
Објектот Форма
Конектори
Мерка Конверзија
1cm=0. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Конектори
Број На Модел На:
D0305
Објектот Должина:
2.45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Објектот Тежина:
1.4g
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Ширина:
1.3cm
боја:
Античкиот Бронза Антички Сребрен
Големина:
13*24.5 mm
Место на Потекло :
жеџијанг во Кина (Копно)
Позлата:
Количина:
50pcs
Парична казна или Моден :
Моден
is_customized:
Yes

Производи во категоријата