.

.

8pcs/многу американски диџеј led светла 18pcs*3w RGB led dmx движи главата миење диско светлина

8pcs/многу американски диџеј led светла 18pcs*3w RGB led dmx движи главата миење диско светлина

евалуација:

DEN 31680.00
Достапност
Производот е достапен

најдобра продажба на производи во америка Брзо се движат светлината led мини движи главата миење светлина 18*3w led dj светла
Specificate;
детали pictuer шоу;
пакување детали :
стандардна извоз картонска кутија со пена е обезбедена од Или во Лет случај
Н. Ж : 4 KG
G. W : 4.5 КГ
Пакување големина : 26*32*34cm (1pcs/цтн)
Превозот методи : DHL,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,од СТРАНА на МОРЕТО, СО авион....
Пакување : стандардна картонска кутија или во лет случај
Време на испорака : 3-4 работни дена зависи од количеството
Гаранција : 1 година да им понуди на резервен дел за слободни,покрај тоа, ние сме, исто така, ги преземе за OEM услуга По продажбата на услугата : Доколку постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас , тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот,ако проблемот може да се користат дел да се реши,ние ќе ви понуди замена за слободни рок од 1 година, ние ќе ја испрати на резервни делови за поправка,ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ветувањето :
1. Обезбеди професионално лице за да комуницира со вас пред цел.
2. Обезбеди строга квалитетот проверка за секој дел, секој процес пред извоз.
3. Обезбеди оптимална систем решение врз основа на секој клиент е специфични барања.
4. Се обезбеди целосна пост-продажба на услуги, вклучувајќи инсталација, технички водич и trainning.

Кон својствата

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
BD-M1803W
Име:
led движи главата миење dj светла
емитуваат боја:
полна боја RGBW
Гаранција:
една година гаранција
DMX Канал:
12 контрола канал
Led Извор:
3Wx18pcs висока осветленост LED
моќност:
80W
Екранот одбор:
дигитален led дисплеј
произведено во Кина:
Гуангжу фаза светлина manufactuer
Сертификат:
CE&ROHS
Стил:
led мини измијте

Производи во категоријата