.

.

Mxfans RoseRed Алуминиум Пред Еден Начин Диференцијални Цевка за Сакура Д3 1:10 КС Автомобил Лебдат

Mxfans RoseRed Алуминиум Пред Еден Начин Диференцијални Цевка за Сакура Д3 1:10 КС Автомобил Лебдат

евалуација:

DEN 508.00 -25 %
DEN 677.76
Достапност
Производот е достапен


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Функција :
1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;
2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.
3.Таа е направена од алуминиум.
4.Со користење на 1 : 10 Сакура Д3 КС автомобил лебдат
5.Тоа дизајниран да се создаде рачната сопирачка ефект и на серво волан, како и во реалниот живот лебдат.
Спецификација :
Материјал : алуминиум
Бренд Име : Mxfans
Надворешниот Дијаметар : 38mm/1.5 инчен
Внатрешен Дијаметар : 28mm/1.1 инчен
Висина : 27mm/1.06 инчен
Боја : Црвена Роза
Тежина : 32g
Пакетот вклучува :
1 x Пред Еден Начин Цевка
2 x Спојки
2 x Shim

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Бренд Име:
Mxfans
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Радио Системи
Материјал:
Метал
Надградба На Делови/Додатоци:
Д3 КС Цевка

Производи во категоријата