.

.

K3868 2SK3868 5A 500 V MOS FET ДА-220 N mikrokanalrohr neue оригинални Sofortige lieferung

K3868 2SK3868 5A 500 V MOS FET ДА-220 N mikrokanalrohr neue оригинални Sofortige lieferung

евалуација:

DEN 9.00 -6 %
DEN 9.60
Достапност
Производот е достапен


Ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде понуда.
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на вашата земја, ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
Следење информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде :
* Сосема нов објект како на слика
* Преполна со меур торба и картон
* Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.
* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност
* Со цел да се осигура вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може Да не важат за земји со различни тарифни правила.
* Ние ќе брод предмети, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето.
* Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари!
* Ако одлучите да го купите, Pls ја платите вашата нарачка наскоро, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо, ви благодариме!
* Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас, pls остави добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и услуги.
* Ве молиме контактирајте со нас остави какви било негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Ние сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои ги имате.

Кон својствата

Бренд Име:
CYTX
Состојба:
Нови
Напон:
v
Моќ Дисипација:
w
Температурата На Работа:
c
Број На Модел На:
K3868 2SK3868 5A 500 V MOS FET ДА-220 N
is_customized:
Yes
Тип:
ic
Примена:
Комуникациска опрема
Пакет:
да-220

Производи во категоријата